پودر مخمل چیست؟

اطلاعاتی در مورد پودر مخمل فروش پودرهای مخمل درجه یک در ایران می باشد. استفاده از پودر مناسب در اجرای پروژه های مخمل پاشی با دستگاه مخمل پاش بسیار مهم است.

رنگهای متنوعی که پودرهای مخمل دارا می باشد به شما امکان استفاده و پوشش انواع سطوح را خواهد داد. برند ایلیاکروم آماده ارسال مخمل ایرانی، ترک، چینی با امکان انتخاب تنوع رنگی به تمام نقاط کشور است.بیش از ۱۰۰ طیف رنگی پودرهای مخمل به صورت خرده و عمده.

پودرهای مخمل از جنس های: نایلون ، ویسکوز ، آکرولیک ، پلی آمید ساخته می شود. جنس پلی آمید بیشترین استفاده را به دلیل خوش رنگ بودن و دوام و کیفیت مناسب به خود اختصاص می دهد. برخورد پودر به چسب روی کار باعث فروریختن و چسبیدن پودر در داخل چسب می شود. هدف این است که پودر مخمل به بهترین شکل داخل چسب وارد شده و تا زمان خشک شدن همانگونه باقی بماند.

پودر مخمل ایرانی :

این پودر از الیاف پنبه ای تولید می شود و تنها با اندازه ۰٫۵ میلیمتر عرضه می گردد. شرکت ایلیاکروم تنها تولید کننده پودرهای مخملی ایرانی و آماده ارسال به تمام نقاط کشور می باشد . می باشد.

این پودر دارای تنوع رنگی محدودی است و برای افرادی که به دنبال تنوع رنگی هستند پیشنهاد می شود، کاتالوگ رنگ مخمل ایرانی را از شرکت مخملپاش ایلیا صنعت تهیه نمایند این پودر ها با بهترین کیفیت تولید شده و با تلاش بیشتر و حمایت شما مصرف کنندگان محترم بر این هستیم تا محصولات بهتر و با کیفت تری را عرضه بازار کنیم. پودر های آکریلیک (اکرولیک) پرز پنبه و کتان و پلی استر از تولیدات این گروه ایرانی است ۵/.میل یا پنج دهم شروع تولید پودر مخمل ایرانی است اندازه پودر مخمل هر چند بلند تر باشد کیفیت نرمی و لطافت ان بهتر می شود. البته یک نکته هم اینجا فراموش نشود که دنیر یا سایز قطر نخ هم در این نکته بسیار مهم است برای الیاف بلند تر نخ دنیر بالا استفاده می شود مانند پودر مخمل ۳ و ۶ میل.

پودر مخمل ترک ۰۲۱۵۶۵۷۳۱۵۵ پودر اکلیل کروم

۰۲۱۵۶۵۷۳۱۵۵

۰۹۱۲۷۶۹۲۸۴۲

مخملپاش، یک دستگاه کاملا استاتیک است که با باردار کردن ذرات مخمل، قابلیت پاشش آنها را بر روی اجسام مختلف را ایجاد میکند، دستگاه مخمل پاش یک دستگاه های ولتاژ بوده و قابلیت اجرای پوشش مخمل بر روی انواع سطوح مختلف را دارد،  تنها نماینده ی رسمی شرکت الکتروسیس ترکیه در ایران میباشد و دستگاه مخمل پاش تولید شده توسط این شرکت، تنها دستگاه مخمل پاشی است که امکان اجرای مخمل پاشی بر روی سقف و دیوار را نیز دارد.

پودر مخمل

پودر مخمل ترکیه ای:

این پودر در جنس های مختلفی عرضه می شود:

جنس پلی آمید از پلاستیک تشکیل شده است که با لیزر های مجهز خرد می شود. پلی آمنید از نظر نرمی و لطافت بین پودر ها در رتبه اول قرار دارد.

جنس پلی استر هم از پلاستیک تشکیل می شود. ولی از نظر نرمی و لطافت گیفیت کمتری نسبت به پلی آمید دارد. ضخامت این نوع پودر های ذکر شده از ۱ میلیمتر شروع شده و تا ۶ میلیمتر ادامه دارد. جنس ویسکوز از پارچه است و از نظر کیفیتی همانند پلی آمید است. ولی از نظر بارداری کیفیت پایین تری دارد.

کاربرد پودر مخمل

پودر مخمل که شما می توانید راندمان خاصی را برای کار آن در نظر بگیرید از جمله پودرهایی است که الیاف آن طبق نام خاصی که دارد به صورت مخمل مورد استفاده قرار می گیرد و شما به واسطه وجود دستگاه مخمل پاش این اختیار را دارید که به نحو احسن از این دستگاه فوق العاده کاربردی استفاده کنید. شاید برای شما جالب باشد که بدانید انواع رنگ‌های مخمل در صنعت با چه بازدهی بالایی روبرو هستند؛ چرا که حتی در صنعت خودروسازی این پودر حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و اگر از صنعت خودروسازی جدا شویم شما حتی برای صنایع دستی به این پودر و دستگاه آن نیاز واقعی احساس شود.

چرا که زیبایی بسیاری از وسایل و هنرهای دستی تنها به کیفیت زیبایی رنگ آن مربوط می‌شود و امروزه حتی برای انواع دکوراسیون های داخلی از رنگ های مخمل استفاده می شود که شما برای استفاده در محصولات دکوری خود به بهترین شکل ممکن به زیبایی دکوراسیون در روال کار این پودر باید مطمئن باشید. از تمام این موارد که بگذریم نباید تولید شمع را نادیده گرفت؛ چراکه برای تولید آن استفاده از رنگ با کیفیت مخمل علاوه بر کیفیت ظاهر می تواند ساختار شمع را به کلی تحت شعاع قرار دهد و به همین دلیل است که صنعت تا حدود بسیار زیادی بسیاری از خدمات خود را مرهون این رنگ کاربردی می‌داند.

پودر مخمل

کاربرد پودر مخمل در دکوراسیون داخلی

در دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی قطعا پودر مخمل می‌تواند زیبایی منحصر به فردی را به نمایش بگذارد؛ چرا که به واسطه کاربرد ویژه این رنگ شما این اختیار را دارید که بتوانید دیوار مکان مورد نظر را به بهترین شکل ممکن به واسطه این رنگ ها با یک طرح و ساختار خاص به نمایش بگذارید. امروزه انواع رنگهای مخمل که به صورت پودری در بازار ارائه می شوند به واسطه استفاده از دستگاه های باکیفیت جز پرکاربردترین رنگ ها خصوصا برای دکوراسیون داخلی به حساب می‌آیند، که شما نباید در این بین تخصص و تبحر افراد را برای استفاده از یاد ببرید.  که افراد باتجربه به خوبی می‌دانند از چه میزان پودر باید استفاده کنند تا زیبایی محل را به بهترین شکل ممکن تامین نمایند. دکوراسیون داخلی صددرصد جزء مهمترین قسمتهایی است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت، به این دلیل که تاثیر بسیار واضحی بر روی روحیه افراد و سبک زندگی آن‌ها می‌گذارد. امروزه کاربرد این پودر علاوه بر دکوراسیون همانگونه که گفته شد در صنعت بسیار کلیدی به چشم می‌آید.

خرید آنلاین پودر مخمل

اما زمانی که شما از پودر مخمل استفاده می کنید ممکن است تولید این پودر را از مواد خاصی مانند نایلون، پنبه، پلی استر مشاهده کنید.که البته شاید نام پودر مخمل برش داده شده و یا آسیاب شده را نیز شنیده باشید که در نوع آسیاب شده شما میتوانید از مواد زائد و البته مصنوعی پنبه این پودر را تهیه کنید.  اما اگر به دنبال کیفیت بالا در این نوع هستید ما به شما آسیاب شده آن را پیشنهاد نمیکنیم؛ چرا که پودرهای برش داده شده مخمل کیفیت، استاندارد و ساختار مناسب تری را ارائه می دهند و شما می توانید به نحو احسن به کارایی آن مطمئن باشید و چنانچه به ظرافت این پودر بسیار توجه می کنید بهتر است به تراکم، طول و قطر پودر های مخمل توجه داشته باشید؛ چرا که نرمی و ظرافت صددرصد به این موارد مربوط است. شما برای اینکه بتوانید از انواع مختلف پودر های مخمل با کیفیت استفاده کنید، ما به شما پیشنهاد میدهیم تا از یک سایت اینترنتی کاملا معتبر برای خرید اقدام کنید. به این دلیل که سایتهای اینترنتی با تنوع بالای رنگی با ظرافت ترین، با کیفیت ترین و مناسب ترین پودر های مخمل را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می دهند و شما می توانید از مزیت خرید آنلاین به نحو احسن برخوردار شوید و به واسطه خرید عمده قیمت بسیار پایینی را پرداخت کنید.

پودر مخمل

هزینه انواع پودرهای مخمل

اما چنانچه بخواهید به هزینه کمتر برای خرید انواع پودرهای مخمل توجه کنید صددرصد پودر مخمل به شکل آسیاب شده به خاطر دوام، استقامت و مقاومت کمتری که در مقابل انواع سایش دارد می تواند هزینه کمتری را برای شما برآورد کند. اما نایلون دوام بیشتری در مقابل سایش از خود نشان می دهد که شما اگر از پودرهای مخمل برش خورده استفاده کنید متوجه خواهید شد که اساس کار آن استفاده از نایلون باشد، می توانید با توجه به قیمت مناسب و البته بالایی که دارد استقامت بالاتری را در نظر بگیرید. در هر صورت کیفیت و قیمت با یکدیگر در رابطه هستند، که شما باید این مقوله را بسیار مهم در نظر بگیرید. برای بسیاری از کاربردهای صنعتی اصولا از پودرهای مخملی که از پلی استر تولید شده‌اند استفاده کرده‌اند و همانگونه که گفته شد قیمت این پودرها وابسته به نوع مواد آنها مشخص می‌شود که شما نباید این گزینه را از یاد ببرید.

کلام آخر

در این مقاله ما در مورد ماهیت اصلی پودر مخمل برای شما صحبت کردیم و همچنین کاربرد ویژه در دکوراسیون داخلی که صددرصد می‌تواند برای بسیاری از افراد نکته مهم و حائز اهمیتی به حساب آید. که البته صنعت نیز استفاده از این پودر را در راندمان بسیاری از فعالیت‌های خود قرار داده است. شما به واسطه خرید اینترنتی و آنلاین این قدرت را دارید که بتوانید بهترین نوع پودرهای مخمل را با قیمت استاندارد و ویژگی متناسب در انواع مختلف قیمت‌های متفاوت و کیفیت های گوناگون تهیه و خریداری کنید؛ چرا که هزینه این پودرها  وابسته به کیفیت و دوام آن در مقابل انواع سایش به واسطه نوع تولید از مواد خاص مشخص می‌شود و این روز‌ها تقریباً افراد با مزیت‌های خرید آنلاین آشنا هستند و به همین دلیل شما میتوانید در کمترین زمان ممکن از مزیت های اصلی یک سایت اینترنتی در این زمینه به واسطه پشتیبانی آنلاین استفاده کنید و حتی از پرداخت درب منزل برای اطمینان بیشتر نسبت به خدمات غافل نشوید؛ چرا که پست پیشتاز می تواند خرید عمده و کلی شما را در کوتاهترین زمان ممکن تحویل دهد. پودر ها امروز کاربرد بالایی دارند که بهتر است این مسأله را نادیده نگیرید.

فروش عمده و خرده پودر مخمل و دستگاه مخمل پاش

ایلیاکروم فعال در زمینه ساخت دستگاه مخمل پاش/هیدروگرافیک

چسب مخمل/پودر مخمل/پک مواد فانتاکروم/فرمول آبکاری/فیلم هیدروگرافیک/

ارسال به سراسر کشور

۰۲۱۵۶۵۷۱۳۰۵

۰۹۰۵۳۰۶۰۲۱۴

۰۹۰۵۳۰۶۰۲۱۶

۰۹۰۵۳۰۶۰۲۱۷

۰۹۰۵۳۰۶۰۲۱۸
۹۸/۰۵/۰۸  ۰  ۰ایلیاکروم

کد امنیتی * 

تجدید
کد امنیتی

کلمات کلیدی

کریستال کروم

پک مواد فانتاکروم

فرمول فانتاکروم

فانتاکروم

آبکاری فانتاکروم

آبکاری

چسب مخمل

پودر مخمل چینی

پودر مخمل ترک

پودر مخمل ایرانی

پودر مخمل

کارینو فلوک

وان واترترانسفر

هیدروگرافیک

طرح هیدروگرافیک

آخرین مطلب

پیوندهای روزانه

پیوندها

پودرمخمل ترک / پودرمخمل ایرانی / پودرمخمل چیست / کدرنگ پودرمخمل / پودررنگ مخملی / پودرفلوک / پودرمخمل فلوکان /پودرمخمل ناخن / قیمت پودرمخمل / پودرمخمل برای مخملپاشی / پودرمخمل چینی / تولید پودرمخمل / پودرمخمل ازکجا بخرم /خریدپودرمخمل اینترنتی / پودرمخمل درمشهد اصفهان تبریز تهران شیراز / پودرمخمل ارزان قیمت / وارکننده پودرمخمل/تولید پودرمخمل / مخملپاشی / پودرمخمل پاش / قیمت هر کیلو پودر مخمل / پودرمخمل چینی / قیمت پودر مخمل / مخملپاشی ردی دیوار / خرید مخمل / فانتاکروم / مخمل ترک