مقالات در مورد فانتاکروم (آبکاری فانتاکروم)

مواد آبکاری فانتاکروم

گروه مهندسی ایلیاکروم پاسخگوی سوالات شما عزیزان بوده و آماده ارائه مشاوره در زمینه خرید دستگاه های فانتاکروم، مواد آبکاری فانتاکروم، دستگاه مخمل پاش و سیستم و دستگاه هیدروگرافیک (چاپ آبی) می باشد.

تلفن مشاوره : ۰۲۱۵۶۵۷۳۱۵۵
شماره همراه : ۰۹۱۲۷۶۹۲۸۴۲ | ۰۹۳۷۸۵۲۰۹۲۹ ۰۹۳۵۶۴۵۸۲۹۹ ۰۹۳۵۹۴۹۵۵۹۰

در مورد مواد آبکاری فانتاکروم شما می‌توانید تنشواکتیو  ، اکتیواتور ، ای سولیشن، بی سولیشن، پرایمر ، کوتینگ  ، هارد نر پرایمر، آب مقطر ، BAAS    ، سوپر کروم جزء مواد با کیفیت در فانتاکروم در نظر بگیرید.  توجه داشته باشید که عمدتا از هر کدام از این مواد به واسطه شرایط خاصی که در بین مواد فانتاکروم ایجاد میکند، امروزه توانسته در انواع کسب و کارها به واسطه مواد باکیفیت خود درآمد قابل توجهی را به وجود آورد.

چرا که بسیاری از وسایل تزیینی به واسطه پوشش خاص این مواد توانسته حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد، که البته ما به شما قابلیت های متفاوت تری را پیشنهاد می کنیم، تا بتوانید از لایه پوششی فانتاکروم برای بسیاری از اجسام خود استفاده کنید. تجهیزات و وسایل خاص میتواند از انواع دستگاه فانتاکروم به نحو احسن استفاده کند و زیبایی و جلایی دیگر را به وجود آورد.

فانتاکروم، دستگاه فانتاکروم: انجام آبکاری بر روی تابلوهای رزین

فانتاکروم روشی نوین آبکاری سطوح نسبت به آبکاری سنتی می باشد. فانتاکروم اولین و منحصر به فردترین سیستم پوششی برپایه آب می باشد و پیشرفته ترین روش پوششی و تکمیل سطوح است. نوع پوشش در سه مرحله پرایمر، کروم و کوتینگ انجام می پذیرد و دارای تمامی طیف های رنگی به جز رنگ سفید است که روش اجرای آن نیاز به دستگاه های مخصوص دارد و نوع کار با فانتاکروم نیز پاششی می باشد.

ماهیت کروم مثل رنگ ماشین می باشد، دستگاه فانتاکروم باعث بوجود آمدن سطح صاف و آینه ای می شود و هیچ محدودیتی برای آبکاری ندارد حتی تابلوهای رزین را می توان به راحتی آبکاری کرد.

تابلوهایی که در تصویر زیر مشاهده می کنید به خوبی توسط این دستگاه خارق العاده به خوبی آبکاری شده اند و ظاهری متفاوت به خود گرفته اند.

آبکاری فانتاکروم با دستگاه فانتاکروم روی سرامیک و شیشه

ظروف سرامیکی از دسته اقلام کاربردی در منازل می باشند و بسیاری برای بهبود دکور منزل خود از آن ها استفاده می نمایند. اما از آن جایی که فانتاکروم، هیچ محدودیت و حد و مزری برای آبکاری ندارد به همین جهت به سادگی می توانیم به سادگی تمامی اجسام با هر اندازه و ظاهری را در کوتاه ترین بازه زمانی آبکاری کنیم و ظاهری متفاوت به آن ببخشیم.

همانطور که پیش تر گفته شد، دستگاه فانتاکروم برای آبکاری هیچ محدودیتی ندارد و به سادگی می توانید تمامی اجسام با هر اندازه، جنس و ساختاری را در طیف رنگی دلخواه خود آبکاری کنید.

ظروف سرامیکی که در تصویر زیر مشاهده می کنید به کمک دستگاه فانتاکروم، آبکاری شده اند و ظاهری بسیار زیبا و جذاب به خود گرفته اند.(مواد آبکاری فانتاکروم)

آبکاری فانتاکروم روی رینگ ماشین

یکی از کاربردهای فانتاکروم، انجام آبکاری کروم بر روی ماشین و قطعات آن می باشد که باعث افزایش مقاومت در برابر خوردگی و شرایط اقلیمی می شود، به طور مثال در مناطقی که رطوبت هوایی زیادی وجود دارد رینگ های ماشین به مرور زمان پوسیده می شوند و از بین می روند، آبکاری کروم رینگ ها باعث افزایش مقاومت آن ها در برابر فرایند اکسیداسیون می شود و ظاهری براق، زیبا و صیقلی به آن ها می بخشد.
توجه داشته باشید که دستگاه فانتاکروم هیچ محدودیتی برای آبکاری ندارد و در روش آبکاری فانتاکروم وجود ندارد حتی رینگ را به راحتی می توان به سطحی صاف و آینه ای تبدیل کرد.
شرکت ایلیا کروم، اولین تولید کننده فانتاکروم در ایران همیشه همراه شما است با پشتیبانی ۲۴ ساعته آماده خدمت گذاری به شما هموطنان عزیز می باشد.(مواد آبکاری فانتاکروم)

کوتینگ چیست ؟

کوتینگ  از جمله مواد آبکاری فانتاکروم به حساب می‌آید که در مقابل خراش و اشعه uv می‌تواند دوام و استقامت بسیار بالایی از خود نشان دهد. این ماده اصلی به خاطر کیفیت و استاندارد بی نظیر خود می تواند از اجسام در مقابل بسیاری از شرایط جوی نامناسب جلوگیری دفاع کند. که البته دلیل استفاده از این ماده به واسطه کیفیت و استاندارد آن در پایداری است که صددرصد یک مزیت اساسی به شمار می رود.

اما شما زمانی که کوتینگ  استفاده کنید، می‌توانید چسبندگی بالا و همچنین مقاومت بی نظیر در مقابل انواع خوردگی را از این ماده انتظار داشته باشید، که البته به جزء فانتاکروم کوتینگ  را شما در صنعت نساجی نیز می‌توانید مورد استفاده قرار دهید و استفاده از کوتینگ  برای زیرسازی آبکاری است تا بتواند به بهترین شکل ممکن فرآیند آماده‌سازی را به انجام برساند.

معرفی مواد آبکاری فانتاکروم

شما از تنشو اکتیو می توانید بر روی سطوح مختلف استفاده کنید و زیرسازی خوبی را برای آبکاری در نظر بگیرید که البته  به عنوان پاک کننده قوی می توان از تنشو اکتیو  در مواد آبکاری فانتاکروم استفاده کرد. اما برای آماده کردن سطوح پذیرش آبکاری اکتیواتور مورد توجه قرار می‌گیرد که از ای سولیشن می‌توان بر روی انواع سطح های گوناگون استفاده کرد که یک لایه نازک بتواند برای نفوذ مواد نانو نقره مورد توجه قرار گیرد. از بی سولیشن که همانند ای سولیشن شما بر روی سطح استفاده میکنید، برای استحکام و براقیت سطوح مورد استفاده واقع می شود اما پرایمر را به عنوان مثال تثبیت ماده مورد استفاده قرار می دهند درمورد هاردنر کوتینگ این ماده نیز برای خشک کردن لاک کوتینگ صددرصد لازم و ضروری است.

اما برای خشک کردن پرایمر شما باید از هاردنر پرایمر استفاده کنید، در مورد استفاده از ریموور آن قسمتی که قصد دارد تا پاکسازی انجام شود را می توانید با استفاده از ریموور به بهترین شکل ممکن پاک کنید. اما برای  برای تغییر رنگ آبکاری bass حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

مواد آبکاری فانتاکروم

موارد استفاده مواد آبکاری فانتاکروم

شما با استفاده از مواد آبکاری فانتاکروم استاندارد که کیفیت بالایی دارد و همچنین دستگاه فانتاکروم بر روی انواع سطوح و اجسام مانند شیشه، پلاستیک، آبکاری های زیبایی را به ثمر برسانید. امروزه کسب و کارهای متفاوتی با دستگاه فانتاکروم و مواد مرغوب  آن انجام می‌شود که می‌تواند منبع درآمد مناسبی برای افراد به حساب آید. این دستگاه میتواند پوشش دهی فوق العاده فانتاکروم را به وجه تزییناتی محیط نزدیک کند و به بهترین شکل ممکن جلوه اصلی اجسام را  در طراحی دکوراسیون داخلی  نشان دهد وحرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

آبکاری کروم بر روی شیشه، فلزات، فیبرهای کربن و پلاستیک توانسته زیبایی و موفقیت قابل توجهی را به نمایش بگذارد و پوشش عالی و منحصر به فرد را به وجود آورد.

مزیت استفاده از مواد آبکاری فانتاکروم در دستگاه

در مورد مزیت استفاده از مواد آبکاری فانتاکروم در دستگاه فانتاکروم امروز شما می توانید به سرعت عمل بالای این دستگاه و مواد مربوط به آن توجه نشان دهید؛ چرا که هیچ کدام از این مواد سمی و اشتعال زا نیستند و شما میتوانید با خیالی آسوده و راحت به استفاده از دستگاه بپردازید. البته هزینه راه اندازی بسیار پایینی که دستگاه  فانتاکروم دارد باعث شده است که این مزیت‌ها بتواند به راحتی مقرون به صرفه بودن استفاده از دستگاه فانتاکروم را ثابت کند.

امروزه با استفاده از تجهیزات و قابلیت‌های متفاوت شما این اختیار دارید که بتوانید بر روی انواع سطوح انواع روشهای آبکاری را به بهترین شکل ممکن انجام دهید و به این نکته نیز توجه کنید که تجربه مهارت و تخصص تنها نکته ای است که هر چقدر بیشتر باشد. استفاده از دستگاه فانتاکروم مقرون به صرفه تر مشاهده می شود و امروزه استفاده از دستگاه فانتاکروم به واسطه بودن تجهیزات و خلاقیت فوق‌العاده که وجود دارد و می تواند تکنولوژی و فناوری را بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارد.

خرید از گروه مهندسی ایلیا کروم

ایلیاکروم تولید کننده دستگاهای ابکاری فانتاکروم، دستگاه مخمل پاش، دستگاه هیدروگرافیک و تامین کننده متریال مصرفی هر سه دستگاه اعم از پودر مخمل، چسب مخمل، مواد ابکاری فانتاکروم، پودراکلیل فیلم و طرح هیدروگرافیک اکتیویتور پرایمر و کوتینگ فانتاکروم، اموزش کارکرد مخمل پاش فانتاکروم و هیدروگرافیک و اموزش ساخت وفرمول مواد فانتاکروم می باشد.

گروه فنی و مهندسی ایلیا کروم اولین تولید کننده این دستگاه ها با به‌روزترین استانداردها در ایران می باشد. دستگاه تولید شده توسط ایلیا کروم علاوه بر ۵ سال گارانتی معتبر دارای ۱۰ سال خدمات پس از فروش نیز می باشد.

ارائه مشاوره قبل از خرید این محصولات و دستگاه ها، آموزش رایگان افکت‌های آبکاری و پک هدیه مواد اولیه رایگان مزیت دیگر خرید از ایلیا کروم است به این صورت که پس از انجام مشاوره اولیه با متخصصین ایلیا کروم و خرید دستگاه، تمامی افکت‌های آبکاری به صورت رایگان به شما آموزش داده شده و در جهت کمک به کسب و کار شما یک پک مواد اولیه نانو ۷۵ لیتری به شما هدیه داده می‌شود.

مواد آبکاری فانتاکروم

کلام آخر

به عنوان کلام آخر در مورد مواد آبکاری فانتاکروم شما بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که امروزه قابلیت های متفاوتی برای استفاده از دستگاه فانتاکروم وجود دارد که صددرصد نسبت به قبل توانسته مقرون به صرفه بودن این دستگاه را به نمایش بگذارد. امروزه انواع دستگاه فانتاکروم با قیمت‌های متفاوت در بازار موجود است و چنانچه شما از مواد باکیفیت استفاده نکنید، این دستگاه می تواند کیفیت اصلی خود را به نمایش بگذارد و از جمله مزیت های اصلی استفاده از دستگاه فانتاکروم در کنار مواد عالی مواد سمی و اشتغال زایی است که شما نمی‌توانید از مواد باکیفیت انتظار داشته باشید و حتی سرعت عمل بالای دستگاه را باید در کنار هزینه راه اندازی بسیار پایین در نظر گرفت.

امروز برای انواع سطوح به راحتی می‌توان از دستگاه فانتاکروم بدون هیچ گونه مشکلی استفاده نمود که این نمونه مزیت ها از جمله مزیت‌های اصلی استفاده از این دستگاه کاربردی و همچنین مواد باکیفیت محسوب می شود و همیشه کیفیت و استاندارد حرف اول را میزند و به همین دلیل ما به شما پیشنهاد میکنیم سعی کنید در ابتدای کار برای خرید این مواد بسیار کاربردی از یک فروشگاه اینترنتی معتبر خدمات مقرون به صرفه را دریافت کنید؛ چرا که پشتیبانی آنلاین و همه روزه و مهم تر از همه کیفیت محصولات تنها دلیل استفاده از محصولات یک سایت معتبر آنلاین است.

منبع: zaya

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat