مقالات در مورد فانتاکروم (ابکاری فانتاکروم)

فانتاکروم، دستگاه فانتاکروم:انجام آبکاری بر روی تابلوهای رزین

فانتاکروم روشی نوین آبکاری سطوح نسبت به آبکاری سنتی می باشد. فانتاکروم اولین و منحصرترین سیستم پوششی برپایه آب می باشد و پیشرفته ترین روش پوششی و تکمیل سطوح است. نوع پوشش در سه مرحله پرایمر، کروم و کوتینگ انجام می پذیرد و دارای تمامی طیف های رنگی به جز رنگ سفید که روش اجرای آن نیاز به دستگاه مخصوص دارد و نوع کار با فانتاکروم پاششی می باشد.

ماهیت کروم مثل رنگ ماشین می باشد، دستگاه فانتاکروم باعث بوجود آمدن سطح صاف و آینه ای می شود و هیچ محدودیتی برای آبکاری ندارد حتی تابلوهای رزین را میتوان به راحتیآبکاری کرد.

تابلوهایی که در تصویر زیر مشاهده می کنید به خوبی توسط این دستگاه خارق العاده به خوبی آبکاری شده اند و ظاهری متفاوت به خود گرفته اند.

ابکاری فانتاکروم با دستگاه فانتاکروم روی سرامیک و شیشه

ظروف سرامیکی از دسته اقلام کاربردی در منازل است و بسیاری برای بهبود دکور منزل خود از آن استفاده می کنند. اما از آنجایی که فانتاکروم، هیچ محدودیت و حد و مزری برای آبکاری ندارد به همین جهت به سادگی میتوانیم به سادگی تمامی اجسام با هر اندازه و ظاهری را در کوتاه ترین بازه زمانی آبکاری کنیم و ظاهری متفاوت به آن ببخشیم.

همانطور که پیش تر گفتیم، دستگاه فانتاکروم برای آبکاری هیچ محدودیتی ندارد و به سادگی می توانید تمامی اجسام با هر اندازه، جنس و ساختاری را در طیف رنگی دلخواه خود آبکاری کنید.

ظروف سرامیکی که در تصویر زیر مشاهده می کنید به کمک دستگاه فانتاکروم، آبکاری شده اند و ظاهری بسیار زیبا و جذاب به خود گرفته اند.

ابکاری فانتاکروم روی رینگ ماشین

یکی از کاربردهای فانتاکروم، انجام آبکاری کروم بر روی ماشین و قطعات آن می باشد که باعث افزایش مقاومت در برابر خوردگی و شرایط اقلیمی می شود، بطور مثال در مناطقی که رطوبت هوایی زیادی وجود دارد رینگ های ماشین به مرور زمان پوسیده میشوند و از بین میروند، آبکاری کروم رینگ ها باعث افزایش مقاومت آنها در برابر فرایند اکسیداسیون میشود و ظاهری براق، زیبا و صیقلی به آنها می بخشد.
توجه داشته باشید که دستگاه فانتاکروم هیچ محدودیتی برای آبکاری ندارد و در روش آبکاری فانتاکروم وجود ندارد حتی رینگ را به راحتی میتوان به سطحی صاف و آینه ای تبدیل کرد.
شرکت ایلیا کروم، اولین تولید کننده فانتاکروم در ایران همیشه همراه شما است با پشتیبانی ۲۴ ساعته آماده خدمت گذاری به شما هموطنان عزیز می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat