فیلم هیدروگرافیک طرح برای چاپ واترترانسفر

دستگاه هیدروگرافیک

گروه مهندسی ایلیاکروم پاسخگوی سوالات شما عزیزان بوده و آماده ارائه مشاوره در زمینه خرید دستگاه های فانتاکروم، مخمل پاش و سیستم و دستگاه هیدروگرافیک (چاپ آبی) می باشد.

تلفن مشاوره : 02156573155
شماره همراه : 09127692842 | 09378520929 09356458299 09359495590

دستگاه هیدروگرافیک

دستگاه هیدروگرافیک یا چاپ آبی یک فرایند دکوراتیو سه بعدی بوده که اولین بار در سال ۱۹۸۴ در کشور آمریکا ساخته و ابداع شده است. از دستگاه هیدروگرافیک که با نام‌هایی چون: دستگاه تصویر برداری آبی و چاپ مکعب نیز معروف است، می‌توانیم برای چاپ طرح‌های هندسی مختلف، تزئین قطعات کلاه ایمنی و داشبورد ماشین و کلیه قطعات خودرو و قطعات لپ تاپ و… استفاده نماییم.

همانطور که اشاره شد دستگاه هیدروگرافیک کاربرد گسترده ای را دارا بوده و بر روی انواع مختلفی از اجسام قابل اجرا و طراحی می‌باشد، فیلم‌های هیدروگرافیک بر روی سطوح مختلفی مانند:  قطعات داخلی هواپیما، قطعات داخلی خودرو، قطعات کوچکی مانند قاب گوشی موبایل و نیز پلاستیک، فایبرگلاس، چوب، فلز، و سرامیک قابل اجرا هستند.

روند کار

ساختاردستگاه چاپ آبی یا هیدروگرافیک ارائه شده به این صورت می باشد که فیلم هیدروگرافیک بر روی سطح آب در یک وان قرار داده می شود. سپس روی آن ماده اکتیواتور پخش می شود و بعد از نیز آن قطعه مورد نظر با شرایط خاصی (به صورت ۹۰ درجه ) ازبالا، در وان قرار داده می شود تا طرح فیلم، بر روی قطعه بنشیند.

 در ادامه برای بخش بعدی برای پایداری ۱۰۰ درصدی نیاز به اکتیواتور می باشد تا لایه چاپ به بدنه پرایمر شده به خوبی بچسبد و طی واکنش شیمیایی مقاومت پیدا کند؛ درواقع یکی از دلایل عدم تثبیت هیدروگرافی و مقاوم نبودن آن می تواند کم بودن این محلول و یا استفاده بیش از حد از اکتیواتور باشد. ( اکتیواتور با اجزاء شیمیایی لایه هیدروگرافی واکنش نشاد داده و باعث پیوند عمیق و  چسبندگی جوهر بر سطح می گردد.)

 در مرحله بعد و پس از چاپ هیدروگرافی و خشک شدن آن نیاز به یک تثبیت کننده است ، چرا که سطح به برخورد و ساییدگی بشدت حساس می باشد که باید برای این کار بهتر است که از کویتنگ استفاده شود.

فروش مواد اولیه و فیلم هیدروگرافیگ

در سیستم هیدروگرافیک به منظور چاپ طرح بروی اجسام مختلف از فیلم  استفاده می شود. این فیلم ها به صورت چاپ شده بوده و به وسیله محلول اکتیواتور فعال می گردد. چاپ هیدرو گرافی برای اکثر قطعاتی که قابلیت مستغرق شدن در آب را داشته باشند امکان پذیر است. دستگاه هیدروگرافی طوری طراحی شده است که دمای آب را یکسان ومورد نیاز نگه می دارد. تا اپراتور بتواند چاپ روی آب را به راحتی انجام دهد.

برای استفاده از دستگاه هیدروگرافیک و چاپ هیدروگرافی روی اجسام، نیاز به استفاده از فیلم هیدروگرافیک می باشد که در انواع طرح های مختلف به صورت آماده ، وارد می شود و توسط ایلیا کروم به فروش می رسد. این فیلم ها با طرح های از پیش طراحی شده می باشند و قابلیت تغییر در آنها وجود ندارد.

فیلم هیدروگرافی در سه عرض مختلف موجود می باشد: ۵۰ cm wide X any length 80-90 cm wide X any length 100 cm wide X  

خرید از گروه مهندسی ایلیا کروم

ایلیاکروم تولید کننده دستگاهای ابکاری فانتاکروم، دستگاه مخمل پاش، دستگاه هیدروگرافیک و تامین کننده متریال مصرفی هر سه دستگاه اعم از پودر مخمل، چسب مخمل، مواد ابکاری فانتاکروم، پودراکلیل فیلم و طرح هیدروگرافیک اکتیویتور پرایمر و کوتینگ فانتاکروم، اموزش کارکرد مخمل پاش فانتاکروم و هیدروگرافیک و اموزش ساخت وفرمول مواد فانتاکروم می باشد.

گروه فنی و مهندسی ایلیا کروم اولین تولید کننده این دستگاه ها با به‌روزترین استانداردها در ایران می باشد. دستگاه تولید شده توسط ایلیا کروم علاوه بر ۵ سال گارانتی معتبر دارای ۱۰ سال خدمات پس از فروش نیز می باشد.

ارائه مشاوره قبل از خرید این محصولات و دستگاه ها، آموزش رایگان افکت‌های آبکاری و پک هدیه مواد اولیه رایگان مزیت دیگر خرید از ایلیا کروم است به این صورت که پس از انجام مشاوره اولیه با متخصصین ایلیا کروم و خرید دستگاه، تمامی افکت‌های آبکاری به صورت رایگان به شما آموزش داده شده و در جهت کمک به کسب و کار شما یک پک مواد اولیه نانو ۷۵ لیتری به شما هدیه داده می‌شود.

فروش دستگاه هیدروگرافیک | ۰۹۱۲۷۶۹۲۸۴۲/هیدروگرافی/چاپ هیدروگرافیک/وان وتجهیزات هیدروگرافیک/طرح و فیلم هیدروگرافیک/اموزش هیدروگرافیک/پترن هیدروگرافیک/قیمت هیدروگرافیک/هیدروگرافیک درخانه/هیدروگرافیک صنعتی/مخملپاش/فانتا کروم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat