پودر مخمل چیست؟

اطلاعاتی در مورد پودر مخمل فروش پودرهای مخمل درجه یک در ایران می باشد. استفاده از پودر مناسب در اجرای پروژه های مخمل پاشی با دستگاه مخمل پاش بسیار مهم است.

رنگهای متنوعی که پودرهای مخمل دارا می باشد به شما امکان استفاده و پوشش انواع سطوح را خواهد داد. برند ایلیاکروم آماده ارسال مخمل ایرانی، ترک، چینی با امکان انتخاب تنوع رنگی به تمام نقاط کشور است.بیش از ۱۰۰ طیف رنگی پودرهای مخمل به صورت خرده و عمده.

پودرهای مخمل از جنس های: نایلون ، ویسکوز ، آکرولیک ، پلی آمید ساخته می شود. جنس پلی آمید بیشترین استفاده را به دلیل خوش رنگ بودن و دوام و کیفیت مناسب به خود اختصاص می دهد. برخورد پودر به چسب روی کار باعث فروریختن و چسبیدن پودر در داخل چسب می شود. هدف این است که پودر مخمل به بهترین شکل داخل چسب وارد شده و تا زمان خشک شدن همانگونه باقی بماند.

پودر مخمل ایرانی :

این پودر از الیاف پنبه ای تولید می شود و تنها با اندازه ۰٫۵ میلیمتر عرضه می گردد. شرکت ایلیاکروم تنها تولید کننده پودرهای مخملی ایرانی و آماده ارسال به تمام نقاط کشور می باشد . می باشد.

این پودر دارای تنوع رنگی محدودی است و برای افرادی که به دنبال تنوع رنگی هستند پیشنهاد می شود، کاتالوگ رنگ مخمل ایرانی را از شرکت مخملپاش ایلیا صنعت تهیه نمایند این پودر ها با بهترین کیفیت تولید شده و با تلاش بیشتر و حمایت شما مصرف کنندگان محترم بر این هستیم تا محصولات بهتر و با کیفت تری را عرضه بازار کنیم. پودر های آکریلیک (اکرولیک) پرز پنبه و کتان و پلی استر از تولیدات این گروه ایرانی است ۵/.میل یا پنج دهم شروع تولید پودر مخمل ایرانی است اندازه پودر مخمل هر چند بلند تر باشد کیفیت نرمی و لطافت ان بهتر می شود. البته یک نکته هم اینجا فراموش نشود که دنیر یا سایز قطر نخ هم در این نکته بسیار مهم است برای الیاف بلند تر نخ دنیر بالا استفاده می شود مانند پودر مخمل ۳ و ۶ میل.

پودرمخمل ترک۰۲۱۵۶۵۷۳۱۵۵ پودراکلیل کروم

۰۲۱۵۶۵۷۳۱۵۵

۰۹۱۲۷۶۹۲۸۴۲

مخملپاش، یک دستگاه کاملا استاتیک است که با باردار کردن ذرات مخمل، قابلیت پاشش آنها را بر روی اجسام مختلف را ایجاد میکند، دستگاه مخمل پاش یک دستگاه های ولتاژ بوده و قابلیت اجرای پوشش مخمل بر روی انواع سطوح مختلف را دارد،  تنها نماینده ی رسمی شرکت الکتروسیس ترکیه در ایران میباشد و دستگاه مخمل پاش تولید شده توسط این شرکت، تنها دستگاه مخمل پاشی است که امکان اجرای مخمل پاشی بر روی سقف و دیوار را نیز دارد و به کمک این دستگاه میتوان تمامی سطوح کوچک وبرچسب‌ها: پودرمخمل ترک, پودرمخمل ترکیه, پودرمخمل اکلیلی

پودر مخمل ترکیه ای:

این پودر در جنس های مختلفی عرضه می شود:

پلی آمیدپلی استرویسکوز

جنس پلی آمید از پلاستیک تشکیل شده است که با لیزر های مجهز خرد می شود. پلی آمنید از نظر نرمی و لطافت بین پودر ها در رتبه اول قرار دارد.

جنس پلی استر هم از پلاستیک تشکیل می شود. ولی از نظر نرمی و لطافت گیفیت کمتری نسبت به پلی آمید دارد. ضخامت این نوع پودر های ذکر شده از ۱ میلیمتر شروع شده و تا ۶ میلیمتر ادامه دارد. جنس ویسکوز از پارچه است و از نظر کیفیتی همانند پلی آمید است. ولی از نظر بارداری کیفیت پایین تری دارد.

فروش عمده و خرده پودر مخمل و دستگاه مخمل پاش

ایلیاکروم فعال در زمینه ساخت دستگاه مخمل پاش/هیدروگرافیک

چسب مخمل/پودر مخمل/پک مواد فانتاکروم/فرمول آبکاری/فیلم هیدروگرافیک/

ارسال به سراسر کشور

۰۲۱۵۶۵۷۱۳۰۵

۰۹۰۵۳۰۶۰۲۱۴

۰۹۰۵۳۰۶۰۲۱۶

۰۹۰۵۳۰۶۰۲۱۷

۰۹۰۵۳۰۶۰۲۱۸
۹۸/۰۵/۰۸  ۰  ۰ایلیاکروم

کد امنیتی * 

تجدید
کد امنیتی

کارینو فلوک فعال در زمینه ساخت دستگاه مخمل پاش/هیدروگرافیک
چسب مخمل/پودر مخمل/پک مواد فانتاکروم/فرمول آبکاری/فیلم هیدروگرافیک/
ارسال به سراسر کشور
۰۲۱۵۶۵۷۱۳۰۵
۰۹۰۵۳۰۶۰۲۱۴
۰۹۰۵۳۰۶۰۲۱۶
۰۹۰۵۳۰۶۰۲۱۷
۰۹۰۵۳۰۶۰۲۱۸

کلمات کلیدی

کریستال کروم

پک مواد فانتاکروم

فرمول فانتاکروم

فانتاکروم

آبکاری فانتاکروم

آبکاری

چسب مخمل

پودر مخمل چینی

پودر مخمل ترک

پودر مخمل ایرانی

پودر مخمل

کارینو فلوک

وان واترترانسفر

هیدروگرافیک

طرح هیدروگرافیک

آخرین مطلب

پیوندهای روزانه

پیوندها