سوالات متداول فانتاکروم

نمونه کار اجرایی با دستگاه ابکاری پاششی فانتاکروم

آبکاری با فانتاکروم چه مزایایی نسبت به روش قدیمی آبکاری با کروم دارد؟

در آبکاری با دستگاه فانتاکروم، لایه کروم با استفاده از تکنولوژی پاششی بر روی اجسام پاشیده و تثبیت می شود. بدلیل کیفیت بالای لایه پوششی کروم، سطح آبکاری شده دارای دوام بالایی همانند آبکاری به روش قدیمی می باشد. از مزیت های آبکاری با فانتاکروم نسبت به روش قدیمی، صرفه جویی در زمان و هزینه، نیاز به فضای کم برای آبکاری، تنوع رنگ و اجسام قابل آبکاری، آموزش کوتاه استفاده از دستگاه فانتاکروم، کسب در آمد و سوددهی سریع آن می باشد در صورتیکه ابکاری به روش قدیمی دارای معایبی از قبیل: زمان طولانی برای انجام کار، هزینه راه اندازی بالا، فضای زیاد کاری، عدم امکان انجام بر روی هر سطح، بالابودن هزینه مواد و فلز کروم، نیاز به تجربه در انجام کار می باشد.

قابلیت های عملیاتی دستگاه فانتاکروم چیست؟

آبکاری به روش فانتاکروم از قابلیت های عملیاتی زیادی برخوردار است. توسط دستگاه فانتاکروم آبکاری بر روی تمامی سطوح و اجسام مانند: شیشه و بلور، پلاستیک، تمامی فلزات، چوب، پلی استر، رزین، سفال و فیبرهای کربن قابل اجرا می باشد و هیچ محدودتی برای آبکاری اجسام وجود ندارد و می توانید سطحی مانند آینه را روی تمامی سطوح ایجاد نمایید.

آبکاری با دستگاه فانتاکروم چند مرحله دارد و چقدر زمان می برد؟

آبکاری با دستگاه فانتاکروم شامل سه مرحله پرایمر، آبکاری و کوتینگ نهایی می باشد که اجرای کامل آنها ۲ روز زمان می برد.

مقاومت آبکاری دستگاه فانتاکروم چقدر می باشد و در چه طیف رنگی قابل استفاده می باشد؟

مقاوت آبکاری با دستگاه فانتاکروم بسیار بالا می باشد بطور مثال در حد رنگ خودرو در تمامی طیف های رنگی به جز رنگ سقید قابل اجرا می باشد.

چه مقدار فضا برای کار با دستگاه فانتاکروم لازم است؟

در مقایسه با آبکاری سنتی که به فضای زیادی نیاز دارد در حداقل فضا می توان اقدام به آبکاری با دستگاه فانتاکروم کنید.