سری جدید دستگاه برقی وهوشمند فانتاکروم|۰۲۱۵۶۵۷۳۱۵۵|

جدیدترین مدل های دستگاه فانتاکروم،دستگاه مخمل پاش،هیدروگرافیک با بروزترین آموزش هادر تهران، توسط ایلیا کروم. مشاوره قبل از خرید ۰۹۱۲۷۶۹۲۸۴۲
لیست قیمت دستگاه فانتا کروم
لیست قیمت دستگاه فانتا کروم

قیمت دستگاه فانتا کروم و تعریف آن

فانتا کروم، این محصول در حقیقت نوعی روش آبکاری پاششی با فرمول تقریبا پیچیده می باشد که این روش آبکاری قابلیت پوشش دهی روی هر سطحی با هر جنسی را داراست و کار با آن بسیار آسان و راحت می باشد و شما را دچار مشکل نخواهد کرد بنابراین قیمت دستگاه فانتا کروم را از ما بخواهید.

این محصول در ابتدا در صنعت سینما به کار گرفته شد، در سینمای هالیوود برای آبکاری اکساسورها یا وسایل مخصوص مانند زره و شمشیر از این روش پوششی استفاده شد که باعث کاهش هزینه‌های کمپانی‌های فیلم سازی نسبت به دیگر روش‌های سنتی آبکاری و تغییر رنگ بود که به مرور زمان به صنایع مختلف دیگری نیز راه پیدا کرد.

لیست قیمت دستگاه فانتا کروم

ساخت این دستگاه

درسال جدید تصمیم گرفتیم با ساخت و تولید جدیدترین دستگاه فانتاکروم دستگاه مخمل پاش و هیدروگرافیک با قطعات خوب اورجینال و کم مصرف در این صنعت کوشا باشیم و خدمات گسترده ای در صنعت ایجاد کنیم و تمام دستگاه های قدیمی را از رده خارج کرد و سیستم جدید و نو جایگزین شود. لیست قیمت این محصول جدید را از ما بخواهید تا بتوانید بهترین این نوع محصول را داشته باشید.

شما جهت سفارش و خرید انواع فانتاکروم و دیگر لوازم مربوطه کافیست با ما تماس حاصل کنید و بهترین ها را از ما تحویل بگیرید، ما در جهت کیفیت دستگاه به شما اطمینان و گارانتی خواهیم داد تا شما خرید آسان تری داشته باشید و نگرانی در این زمینه نداشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat