خدمات پس از فروش فانتاکروم/مخمل پاش/هیدروگرافیک

تمامی دستگاه های ارائه شده توسط ایلیا کروم دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش با بالاترین کیفیت میباشد، ایلیا کروم به پشتوانه کیفیت بالای محصولات تولیدی و خدمات پس از فروش مناسب توانسته علاوه بر بازار داخلی در بازار های خارجی نظیر ترکیه و گرجستان در میان تولیدکنندگان فانتاکروم مخمل پاش هیدروگرافیک جایگاه مناسبی بدست آورد.

icon

گارانتی

تمامی دستگاه های ارائه شده توسط شرکت ایلیا کروم دارای گارانتی میباشند، مدت زمان گارانتی دستگاه فانتاکروم ۵ سال و دستگاه مخملپاش شرکت الکتروسیس ترکیه ۲ سال میباشد.

Amozesh Rayegan

آموزش رایگان:

مهندسین گروه ایلیا کروم، علاوه بر خریداران فانتاکروم ایلیا کروم، به افرادی که اقدام به خرید دستگاه فانتاکروم از سایر شرکت ها نیز کرده اند تمامی افکت های آبکاری را به رایگان آموزش میدهند.

فانتاکروم

مواد رایگان:

ایلیا کروم در راستای آموزش رایگان، پس از خرید دستگاه فانتاکروم یک پک مواد اولیه نانو شده ۷۵ لیتری را به عنوان هدیه و به رایگان در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

دستگاه فانتاکروم

خدمات در محل مشتری:

یکی از خدمات گروه ایلیا کروم در جهت رفاه حال مشتریان عزیز، ارائه خدمات در محل استقرار مشتری است، به اینصورت که شما تنها با پرداخت ایاب و ذهاب میتوانید از تمامی خدمات گروه ایلیا کروم در محل استقرار خود، چه در خارج از کشور و چه در داخل کشور بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat