خدمات پس از فروش فانتاکروم/مخمل پاش/هیدروگرافیک

فانتاکروم

گروه مهندسی ایلیاکروم پاسخگوی سوالات شما عزیزان بوده و آماده ارائه مشاوره در زمینه خرید دستگاه های فانتاکروم، مخمل پاش و سیستم و دستگاه هیدروگرافیک (چاپ آبی) می باشد.

تلفن مشاوره : ۰۲۱۵۶۵۷۳۱۵۵
شماره همراه : ۰۹۱۲۷۶۹۲۸۴۲ | ۰۹۳۷۸۵۲۰۹۲۹ ۰۹۳۵۶۴۵۸۲۹۹ ۰۹۳۵۹۴۹۵۵۹۰

فانتاکروم
فانتاکروم

تمامی وسایل و دستگاه های ارائه شده توسط گروه ایلیا کروم دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش با بالاترین کیفیت می باشد، ایلیا کروم به پشتوانه کیفیت بالای محصولات تولیدی خود و خدمات پس از فروش مناسب توانسته است علاوه بر بازار داخلی، در بازار های خارجی نظیر ترکیه و گرجستان نیز در میان تولیدکنندگان فانتاکروم، مخمل پاش و هیدروگرافیک جایگاه مناسبی بدست آورد.

icon

گارانتی:

تمامی وسایل و دستگاه های ارائه شده توسط شرکت ایلیا کروم دارای گارانتی می باشند، مدت زمان گارانتی دستگاه فانتاکروم ۵ سال و دستگاه مخمل پاش شرکت الکتروسیس ترکیه ۲ سال می باشد.

Amozesh Rayegan

آموزش رایگان:

مهندسین گروه ایلیا کروم، علاوه بر خریداران فانتاکروم ایلیا کروم، به افرادی که اقدام به خرید دستگاه فانتاکروم از سایر شرکت ها نیز کرده اند تمامی افکت های آبکاری را به رایگان آموزش می دهند.

فانتاکروم

مواد رایگان:

ایلیا کروم در راستای آموزش رایگان، پس از خرید دستگاه فانتاکروم یک پک مواد اولیه نانو شده ۷۵ لیتری را به عنوان هدیه و به رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

دستگاه فانتاکروم

خدمات در محل مشتری:

یکی از خدمات گروه ایلیا کروم که در جهت رفاه حال مشتریان عزیز می باشد، ارائه خدمات در محل استقرار مشتریان می باشد، به این صورت که شما تنها با پرداخت هزینه ایاب و ذهاب می توانید از تمامی خدمات گروه ایلیا کروم در محل استقرار خود، چه در خارج از کشور و چه در داخل کشور بهره مند شوید.

راه اندازی کسب و کار موفق با فانتاکروم ، مخمل پاش

یکی از پیشنهادات جهت راه اندازی کسب و کار موفق، ورود به حوضه خدمات آبکاری فانتاکروم و پوششی نوین فانتا کروم می باشد. امروزه، محصولات تزیینی در اصناف مختلف ، بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. یکی از شیوه های مرسوم برای زیباتر شدن محصولات، آبکاری با کروم، آبکاری فانتاکروم و پاشش سطح مخمل روی انواع اجسام و کالاها می باشد. گروه ایلیا کروم با پایین آوردن هزینه ساخت و بومی کردن دستگاه آبکاری کروم و مخمل پاش ، انتخابی مناسب را برای شما عزیزان جویای کار ایجاد کرده اند.

 شما به راحتی می توانید با هزینه ای کم اقدام به خرید یک دستگاه فانتاکروم در تهران نمایید که یک دستگاه آبکاری کروم می باشد و شروع به ارائه ی خدمات آبکاری کروم با دستگاه آبکاری فانتاکروم نمایید. روش کار با فانتاکروم بسیار ساده است و می توانید به راحتی از آموش های رایگان فانتاکروم استفاده کرده و با این کار آشنایی پیدا کنید.

همچنین با خرید دستگاه مخمل پاش نیز می توانید، سطح مخمل را روی بیشتر اجسام ایجاد کنید. یکی از مشکلات مهمی که در این زمینه وجود دارد، مواد اولیه فانتاکروم و مواد اولیه مخمل پاش و پودر مخمل می باشد که گروه ایلیا کروم، با واردکردن و ساخت این مواد در داخل، قیمت تمام شده آن را تا ۸۰ درصد ، پایین تر آورده اند. همچنین واردات پودر مخمل ترک بسیار با کیفیت و نمایندگی فروش آن  نیز از فعالیت های این گروه در تامین مواد اولیه می باشد.

خرید از گروه مهندسی ایلیا کروم

ایلیاکروم تولید کننده دستگاهای ابکاری فانتاکروم، دستگاه مخمل پاش، دستگاه هیدروگرافیک و تامین کننده متریال مصرفی هر سه دستگاه اعم از پودر مخمل، چسب مخمل، مواد ابکاری فانتاکروم، پودراکلیل فیلم و طرح هیدروگرافیک اکتیویتور پرایمر و کوتینگ فانتاکروم، اموزش کارکرد مخمل پاش فانتاکروم و هیدروگرافیک و اموزش ساخت وفرمول مواد فانتاکروم می باشد.

گروه فنی و مهندسی ایلیا کروم اولین تولید کننده این دستگاه ها با به‌روزترین استانداردها در ایران می باشد. دستگاه تولید شده توسط ایلیا کروم علاوه بر ۵ سال گارانتی معتبر دارای ۱۰ سال خدمات پس از فروش نیز می باشد.

ارائه مشاوره قبل از خرید این محصولات و دستگاه ها، آموزش رایگان افکت‌های آبکاری و پک هدیه مواد اولیه رایگان مزیت دیگر خرید از ایلیا کروم است به این صورت که پس از انجام مشاوره اولیه با متخصصین ایلیا کروم و خرید دستگاه، تمامی افکت‌های آبکاری به صورت رایگان به شما آموزش داده شده و در جهت کمک به کسب و کار شما یک پک مواد اولیه نانو ۷۵ لیتری به شما هدیه داده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat