انواع دستگاه فانتاکروم برقی اتوماتیک|۰۲۱۵۶۵۷۳۱۵۵|فانتاکروم بادی خانگی|فانتاکروم صنعتی|فانتاکروم کابین دار|فانتاکروم دواپراتور و تک

دستگاه فانتاکروم

جدیدترین مدل های دستگاه فانتاکروم، دستگاه مخمل پاش و هیدروگرافیک با بروزترین آموزش هادر تهران، توسط ایلیا کروم. مشاوره قبل از خرید ۰۹۱۲۷۶۹۲۸۴۲

دستگاه فانتاکروم بسته به نیاز صنعتگران در ۶ مدل مختلف تولید و عرضه می شود که در ادامه با ویژگی های هرکدام آشناخواهیم شد.

دستگاه فانتاکروم S1 مدل کارگاهی

دستگاه فانتاکروم S1 دارای سه مخزن استیل به هم متصل و پیستوله دو جزئی کره ای از بهترین نوع استیل می باشد، در ساخت این دستگاه از پنوماتیک استاندارد تایوان و چین استفاده شده است. پس از خرید به عنوان هدیه یک پک آبکاری به اندازه ۵۰ متر مربع اشانتیون به شما عزیزان تقدیم می گردد.

دستگاه فانتاکروم S2 کارگاهی بانوان

دستگاه فانتاکروم مدل S2 دارای سه مخزن استیل به هم متصل و پیستوله دوجزئی فانتاکروم می باشد. در این دستگاه از پنوماتیک استاندارد تایوان و چین استفاده شده. جهت استفاده راحت تر بانوان به این دستگاه یک عدد پایه و دسته اضافه شده است که قابلیت جابجایی و حمل آسان را برای بانوان عزیز فراهم می کند. پس از خرید یک پک آبکاری به اندازه ۵۰ متر مربع رایگان به شما عزیزان بصورت رایگان تقدیم می گردد.

دستگاه فانتاکروم S3 نیمه صنعتی دو اپراتور

دستگاه فانتاکروم مدل S3 دارای سه مخزن استیل به هم متصل و پیستوله دو جزئی کره ای فانتاکروم می باشد. در این دستگاه از پنوماتیک استاندارد تایوان و چین استفاده شده و مجهز به سه مخزن استیل، داخل یک باکس آهنی با ورقه های سنگین ضد زنگ به رنگ استاتیک چرمی می باشد، همچنین در دستگاه شیر شست شو و شیر تخلیه تعبیه شده. از ویژگی های دیگر دستگاه میتوانیم به رطوبت گیر و فشارشکن مجزا برای مخازن اشاره کنیم.
از مزیتهای این دستگاه ۲ اپراتوره بودن آن می باشد و دارای خروجی پیستوله جهت زیر کار می باشد و پس از خرید یک پک آبکاری به اندازه ۵۰ متر مربع اشانتیون به شما عزیزان تقدیم می گردد

دستگاه فانتاکروم +S4 کارگاهی و دو اپراتور

دستگاه فانتاکروم +S4 از سه مخزن استیل به هم متصل شده تشکیل شده است و بر روی آن پیستوله دو جزئی فانتاکروم کره ای نصب می باشد. در این دستگاه از پنوماتیک استاندارد تایوان و چین استفاد شده. دستگاه مجهز به سه مخزن داخل باکس آهنی با ورقه های سنگین ضد زنگ به رنگ استاتیک چرمی می باشد، همچنین در دستگاه شیر شستشو و شیر تخلیه تعبیه شده.
دومخزن دیگر اضافه شده به دستگاه برای آنتی اکسیدان و اکتیواتور می باشد و دستگاه جمعا دارای پنج مخزن می باشد.از ویژگی های دیگر دستگاه می توانیم به رطوبت گیر و فشارشکن مجزا برای مخازن اشاره کنیم. باید بدانید دستگاه دو اپراتور می باشد و خروجی پیستوله جهت زیر کار می باشد. پس از خرید یک پک آبکاری به اندازه ۵۰ متر مربع اشانتیون به شما عزیزان تقدیم می گردد.

دستگاه فانتاکروم S7 کابین دار با تهویه هوا، فاضلاب و سیستم آب مقطر ساز

دستگاه فانتاکروم کابین دار اتاق رنگ کامل می باشد که از یک کابین آهنی و پلی کربنات تشکیل شده در ساخت دستگاه از پنوماتیک استاندارد تایوان و چین استفاده شده و دستگاه دارای ۵ مخزن می باشد.همچنین دستگاه دارای فن تخلیه و میز گردون همراه با سیستم جمع آوری فاضلاب و آب مقطر ساز می باشد. دستگاه۲ اپراتور می باشد. پس از خرید یک پک آبکاری به اندازه ۵۰ متر مربع اشانتیون به شما عزیزان تقدیم می گردد.

روش کار با دستگاه فانتاکروم

آبکاری با  دستگاه فانتاکروم در ۳ مرحله پرایمر یا زیر سازی، اکتیواتور و آبکاری و کوتیگ انجام میگیرد:

  • در مرحله پرایمر باید زیر سازی انجام شود که جسم آماده آبکاری بشود.
  • در مرحله اکتیواتور سطح را برای آبکاری آماده میکنیم. این مرحله با پاشش اکتیواتور انجام میشود و بعد از آن جسم را با آب مقطر کاملا شستشو میدهیم.
  • در مرحله ی آخر، آبکاری با فانتاکروم را انجام میدهیم و به سطح آبکاری شده یک لایه محافظ اسپری میکنیم.

آموزش مراحل انجام کار  با فانتاکروم و طرز استفاده از رنگ فانتاکروم: بسیار ساده است و در سه مرحله پرایمر، اکتیو و کوتینگ انجام میگیرد، آبکاری پاششی دارای ۱۰۰ طیف رنگی متفاوت به جز رنگ سفید است و باید در نظر داشته باشید که باید قبل از انجام عملیات مربوط به آبکاری، لازم است سطح اجسام صاف و صیقلی شود، در ادامه به شرح مراحل انجام آبکاری با فانتاکروم میپردازیم:

مرحله پرایمر:

در مرحله اول، زیر سازی سطح مورد نظر برای آببکاری را انجام میدهیم که سطح آماده ی آبکاری شود، برای زیر سازی سطوح فلزی، چوبی و پلاستیک پلی استر از پرایمر مخصوص همان سطوح استفاده میکنیم و برای سطوح کاملا براق مانند شیشه و سرامیک بدون نیاز به زیر سازی مرحله آبکاری را انجام میشود.

مرحله اکتیو:

در مرحله دوم، سطح را برای آبکاری اکتیو می‌کنیم، این مرحله با پاشش اکتیواتور انجام می‌شود و بعد از آن جسم را با آب مقطر کاملا شستشو می‌دهیم.

مرحله کوتینگ:

در مرحله آخر، آبکاری را انجام می‌دهیم و به سطح آبکاری شده یک لایه محافظ اسپری می‌کنیم. مواد آبکاری فانتاکروم از یون‌های مثبت و منفی یا کاتد و اند ساخته شده اند و پس از انجام واکنش لازم بر روی سطوح مورد نظر قرار می‌گیرند، فانتاکروم از جمله موادی محسوب می شود که برای انجام آبکاری بروی سطوح آینه کاری شده و صیقلی نیز کاربرد دارد.

طیف‌های رنگی فانتاکروم در آبکاری طلا و انواع جواهرات به صورت رویه‌ها و پوشش‌های مختلفی از قبیل رنگ‌های آبی، قرمز، بنفش و طلایی خودنمایی می‌‌کند.

طرز استفاده از رنگ فانتاکروم:

رنگ کروماتیک فانتاکروم در سه مرحله اسپری می شود که شامل مراحل زیر است:

  • پوشش پایه
  • پوشش فلزی نیترات نقره فانتاکروم
  • پوشش شفاف کریستالی

هم چنین شایان ذکر است که در این روش محدودیت‌های اندازه حمام‌های کرومی و اتاق‌های خلاء وجود ندارد.

ویژگی خرید دستگاه فانتاکروم از گروه مهندسی ایلیا کروم

ایلیاکروم تولید کننده دستگاهای ابکاری فانتاکروم، دستگاه مخمل پاش، دستگاه هیدروگرافیک و تامین کننده متریال مصرفی هر سه دستگاه اعم از پودر مخمل، چسب مخمل، مواد ابکاری فانتاکروم، پودراکلیل فیلم و طرح هیدروگرافیک اکتیویتور پرایمر و کوتینگ فانتاکروم، اموزش کارکرد مخمل پاش فانتاکروم و هیدروگرافیک و اموزش ساخت وفرمول مواد فانتاکروم می باشد.

گروه فنی و مهندسی ایلیا کروم اولین تولید کننده دستگاه فانتاکروم با به‌روزترین استانداردها در ایران است. دستگاه تولید شده توسط ایلیا کروم علاوه بر ۵ سال گارانتی معتبر دارای ۱۰ سال خدمات پس از فروش نیز می باشد.

ارائه مشاوره قبل از خرید فانتاکروم آموزش رایگان افکت‌های آبکاری و پک هدیه مواد اولیه رایگان مزیت دیگر خرید از ایلیا کروم است به این صورت که پس از انجام مشاوره اولیه با متخصصین ایلیا کروم و خرید دستگاه، تمامی افکت‌های آبکاری به صورت رایگان به شما آموزش داده شده و در جهت کمک به کسب و کار شما یک پک مواد اولیه نانو ۷۵ لیتری به شما هدیه داده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat