چسب مخمل چیست؟

یکی از مهم ترین مواردی که پس از پودر مخمل برای افراد اهمیت دارد چسب مخمل پاشی می باشد. این چسب برای ایجاد سطحی صاف و مقاومت در مقابل شستشو و سایش کاربرد دارد.

چسب قابل اجرا بر روی تمام سطوح : چوب ، سفال ، پلاستیک ، شیشه ، ابزار گچی ، کناف و …

– چسب ها اصولا بر دو نوع مختلف تقسیم بندی می شوند :

چسب های پایه آبچسب های پایه حلالی

باید در انتخاب نوع چسب مخمل پاش دقت لازم را داشته باشید زیرا در صنعت پاشش نوع و خاصیت چسب برای دست یافتن به نتیجه مطلوب به شما کمک شایانی خواهد کرد. مهندسین شرکت ایلیاکروم در ادامه مطلب برای راهنمایی شما عزیزان در زمینه انواع چسب و نوع کاربرد توضیحاتی ارائه خواهند داد که پیشنهاد می کنیم ما را دنبال کنید و در صورت هرگونه سوال و مشاوره با با تماس بگیرید.

خواص و ویژگی های چسب فلوک پاشی:

۱ – مقاومت بسیار بالا در برابر آب

۲ – انعطاف پذیری بعد از خشک شدن

۳ – قابل اجرا بودن روی تمام اجسام

انواع چسب های فلوک پاشی:

۱ – چسب ۱۳۵۰

۲ – چسب TS10

۳ – چسب TS18

۴ – چسب ویسکوز

چسب مخمل ۱۳۵۰:

این چسب پایه آب است.درحالت معمولی برای اجسامی که فقط حالت تزئینی دارند مناسب است.از نظر استقامت در پایین ترین سطح، از کیفیت خوبی برخوردار است.برای اجسامی مانند: گل و گیاه، دیوار، سفال، داشبورد، ستون، شیشه، فلزات، بسیار مناسب است.

چسب مخمل تی اس ۱۰ (TS 10):

این چسب پایه آب است.برای اجسامی که حالت تزئینی دارند مناسب است.از نظر پوشش دهی به مخمل از کیفیت بهتری برخوردار است.میانگین زمان برای پاشش مخمل : ۲ دقیقه.قابلیت اجرا روی تمامی سطوح.کیفیتی تضمین شده روی سطوحی چون: سفال، سرامیک، دیوار، گچ، چوب.

چسب مخمل تی اس ۱۸ (TS 18):

این چسب پایه آب است.برای اجسامی که حالت تزئینی و مصرفی دارند مناسب است.از نظر پوشش دهی کیفیت عالی دارد.میانگین زمان پاشش مخمل: ۲ دقیقه.قابلیت اجرا روی تمامی سطوح با تضمین شستشو.اگر قطعه مخمل شده با این چسب گرما ببیند استقامت چندبرابری دارد.برای دمایی حدودا ۶۰ درجه عالی است.قابلیت اجرا روی تمامی سطوح: از قطعات کوچک تا پوشش کامل خودرو.

چسب مخمل ویسکوز:

این چسب پایه آب است.مخصوص پارچه و اجسام انعطاف پذیر می باشد.از نظر پوشش دهی قابلیت چاپ را دارد.میانگین زمان برای پاشش مخمل: ۵ دقیقه.از این چسب برای چاپ تی شرت استفاده میکنند.قابلیت شستشو با مواد شوینده.این چسب نیاز به هاردنر (خشک کن) دارد.


چسب مخمل پاش با کیفیت در انواع چسب مخمل ضد آب ، چسب مخمل خارجی

چسب مخمل خارجی و ایرانی با کیفیت بالا ، ضد آب برای استفاده در دستگاه مخمل پاش. ایلیاکروم آماده فروش چسب مخمل به صورت عمده یا خرده با کیفیت عالی میباشد. چسب مخمل قسمت مهمی از فرآیند مخمل پاشی میباید و باید در انتخاب چسب مناسب دقت نمود.

چسب مخمل از تاثرگذارترین مواد اولیه مخمل پاشی میباشد. پس از تهیه پودر مخمل، شما نیاز به خرید چسب مخمل با کیفیت دارید تا بتوانید، پودر مخمل را روی سطوح بجسبانید. این نوع چسب که به نام چسب مخمل پاش یا چسب فلوک نیز معروف است، در انواع مختلفی در بازار وجود دارد. اما تهیه نوع مرغوب و با کیفیت آن بسیار اهمیت دارد و روی کیفیت کار مخمل پاشی تاثیر گذار خواه بود.
ایلیاکروم ارائه کننده انواع چسب فلوک با کیفیت در ایران میباشد. چسب مخمل ضد آب از محصولات مهم ما میباشد. انواع مدل های خارجی و ایرانی با کیفیت چسب مخمل را میتوانید با قیمت مناسب و رقابتی از فروشگاه ایلیکروم تهیه فرمایید.

چسب مخمل پاشی ایلیاکروم با مواد اولیه مرغوب روز اروپا و با تکنولوژی بسیار بالا در شرکت ایلیاکروم تولید گردیده است.
موارد کاربرد:
قابلیت اجرای مخمل بر روی سطوح چوب، پارچه، شیشه، چرم، کفش، کاغذ، مبل، پلی اتیلن، پلی استایرن، سطوح گچی و بتنی، پارکت شده، کاشی کاری شده و …

خواص و ویژگی های چسب مخمل پاش :

  • مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت و آب
  • انعطاف پذیری بالا بعد از خشک شدن
  • ایجاد فیلم شفاف و بی رنگ به تنهایی