دستگاه مخمل پاش چیست؟

دستگاه پاشش مخمل یا دستگاه مخمل پاش در واقع با تبدیل جریان معمولی الکتریکی به جریانی با شدت و قدرت بالا ، الیاف مخمل را باردار نموده و بصورت کاملا عمودی روی چسب مخمل پرتاب نموده و تک تک الیاف را اصطلاحا کاشت می نماید خوشبختانه این دستگاه مخملپاشی یا همان مخملپاش توسط مهندسان ایرانی در ایران تولید میشود و نیاز بازار رو به رشد صنعت پاشش الیاف مخملی را برآورده می نماید  با توجه به کیفیت مناسب و گارانتی واقعی این دستگاه های مخمل پاش و دسترس بودن خدمات تعمیری و پشتیبانی پس از فروش ، هیچ نیازی به هزینه اضافی برای خرید دستگاه های خارجی مخمل پاش وجود ندارد.

همچنین آموزش نحوه صحیح استفاده از دستگاه مخمل پاش و تکنیک های پاشش پودر مخمل و جیر پاشی روی دیوار و مخمل پاشی روی سطوح مختلف علاوه بر مخملپاشی دیوار  ,  مخملپاشی داشبورد , مخمل پاشی سقف , مخمل پاشی کاکتوس , مخمل پاشی گلدان , مخملپاشی شمع و انتخاب چسب مخمل پاشی مناسب هر قطعه توسط همکاران با تجربه ما انجام میگردد مخمل پاشی سانسوریا و بسیاری دیگر از قطعات تزیینی شما با دستگاه مخملپاش می توانید پودر مخمل بلند چمن مصنوعی را نیز روی سطوح مختلفی اجرا نمایید.

مخمل پاش و کاربرد آن

مخمل پاش که شما قادر هستید در صنعت برای کاربردهای خاص از آن اتسفاده کنید، جزء وسایلی است از که به خاطر کاربرد بالای خود شما میتوانید از یک سایت اینترنتی معتبر آن را خریداری کنید. قیمت مناسب مهم ترین دلیل از یک سایت اینترنتی معتبر است.

 انواع مخمل پاش‌ها را شما میتوانید امروزه در اشکال مختلف و حتی به صورت سه بعدی د رنظر بگیرید. این وسایل به صورت زاویه دار مورد  استفاده قرار می گیرند. شما پودر مخمل را به راحتی به واسطه این وسیله که در اندازه های مختلف وجود دارد می توانید مورد استفاده قرار دهید. البته بهتر است بدانید که نوع جنس مخمل‌ها تفاوت‌های خاصی در نظر گرفته شده است که میتواند کارایی منحصر به فردی را برجای گذارد.

 این روزهای مخمل در جنس های آکرولیک، پلی آمید و نایلون ساخت و تولید می شود که در این بین، شما اگر به دنبال یک مدل خاص و البته پراستفاده هستید جنس پلی آمید در بین انواع پودر مخمل یک جنس خاص است که شما به خاطر استقامت و دوام بالایی که دارد می‌توانید با یک رنگ بسیار خاص آن را مورد استفاده قرار دهید و حتی به دوام و کیفیت آن نیز در طولانی مدت مطمدن باشید.

پودر مخمل ایرانی

شاید شما نام پودر مخمل ترکیه و یا ایرانی را  شنیده باشید که هر کدام مزیت و معایب خاص خود را دارد که برای استفاده از مخمل پاش مورد استفاده قرار می گیرند. همیشه کیفیت صددرصد توانسته حرفی برای گفتن داشته باشد.

در انتخاب جنس خوب نیز شما باید به این نکات توجه داشته باشید که عمدتا در پودر مخمل ایرانی شما می‌توانید الیاف پنبه را نیز به راحتی در نظر بگیرید، که تنوع رنگ بالایی نیز در این ساختار این جنس رنگ برای کیفیت، زیبایی و آراستگی وجود ندارد که از مهم‌ترین موارد شاید تنوع رنگی پایین به شمار آیند، که شما می‌توانید برای این این نوع پودر بسیار کاربردی در نظر بگیرید. که البته شما با مشاهده کاتالوگ رنگ خواهید توانست به بهترین شکل ممکن این وسیله کاملا کاربردی را مورد  استفاده قرار دهید.

پودر مخمل ترکیه ای

اما در مورد پودر مخمل ترکیه ای می‌توان در این دستگاه از این پودر مخمل فوق العاده استفاده کرد. شما به واسه جنس کاملا متفاوت این نوع پودر مخمل میتوانید قیمت و کیفیت خاصی را در نظر بگیرید.

 اولین جنس ممکن است جنس ویسکوز باشد و دومین پلی آمید که صددرصد پلی‌استر را نیز نباید فراموش کرد که برای پلی آمید شما می‌توانید یک جنس پلاستیک مانند را در نظر بگیرید. ولی اگر به دنبال کیفیت و نرمی بیشتر در بین پودر مخمل ترکیه ای هستید، ما به شما پلی استر را پیشنهاد می دهیم. حتی کیفیت و ساختار جنس پلی استر نیز به مراتب بهتر از پلی آمید در نظر گرفته شده است و شما می توانید بیشترین لطافت و دوام  را برای این پودرها در نظر بگیرید. که ویسکوز نیز بر خلاف پلی استر و پلی آمید از پارچه ساخته شده است.

اما کیفیت ویسکوز حتی در دو نوع مدل قبلی نیز شاید بالاتر باشد. پودر مخمل ترکیه جزء پودرهایی است که توانسته در بازار ایران نیز فروش خوبی را به ثبت برساند. اما صددرصد تولید ایران سازگاری بیشتری با روند کاربرد ما دارد و همچنین شما دقت و آراستگی قابل توجهی را میتوانید مشاهده کنید.

دستگاه مخمل پاش

کاربرد مخمل پاش

اما در مورد کاربرد بسیار ویژه انواع مخمل پاش شما می توانید برای بسیاری از قطعات و همچنین تجهیزات پزشکی خصوصا آرایشی و حتی وسایل شخصی مانند عینک  وخودکار که قالب های پلاستیکی خاصی ساخته شده اند از انواع مخمل پاش‌ها استفاده کنید.

این وسیله را می‌توان یکی از کاربردی ترین وسایلی عنوان کرد که شما در مورد استفاده از این وسیله کاربردی می توانید در نظر داشته باشید اما حتی برای دکوراسیون و طراحی داخلی بدون شک دستگاه حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. عمدتا شما به واسطه پودر های کاملا خاص این قدرت را دارید که بتوانید به بهترین شکل ممکن از خدمات تین وسیله کاربردی استفاده کنید، که البته برای آباژور های پلاستیکی و و گاها چوبی میتوان به واسطه پودرهای مخمل زیبایی حیرت انگیز را به نمایش بگذارید.

اما اگر توجه کرده باشید برای بسیاری از فضاهای طلافروشی و جواهرات شما می توانید یک جعبه خاص و زیبای مخمل مانند را مشاهده کنید. که با استفاده از این دستگاه این قابلیت ها به راحتی به ثمره اجرا در می آید و حتی باز هم برای دکوراسیون داخلی و طراحی برای تزیین انواع شیشه می توانید از پودر های مخمل با جنس، کیفیت و دوام بالا  به راحتی استفاده شود که تمام این موارد می‌تواند به کیفیت و ساختار اصلی این وسیله پی ببرید.

شما عمدتا میتوانید نرمی و لطفات خاصی را همانند مواردی که گفته شد مورد استفاده قرار دهید. این دستگاه در جنس‌های پلی آمید ویسکوز و پلی استر به راحتی مشاهده و مورد کاربرد قرار می‌گیرند و عمدتا از این پودرها تنها برای کاربردهای خاص استفاده می شود و جنس های  با کیفیت و بادوامی که وجود دارند باعث می شود به دلیل رنگ و کیفیت بالا، مناسب و قابل قبول ترین حالت خود را که به نمایش بگذارد.

مزایای این دستگاه : 

دستگاه مخمل پاش، یک دستگاه کاملا مدرن است که با باردار کردن ذرات ، قابلیت پاشش آنها را بر روی اجسام مختلف را ایجاد میکند، دستگاه مخمل پاش یک دستگاه های ولتاژ بوده و قابلیت اجرای پوشش مخمل بر روی انواع سطوح مختلف را دارد، ایلیا کروم تنها نماینده ی رسمی شرکت الکتروسیس ترکیه در ایران میباشد و دستگاه تولید شده توسط این شرکت، تنها دستگاهی است که امکان اجرای مخمل پاشی بر روی سقف و دیوار را نیز دارد و به کمک این دستگاه میتوان تمامی سطوح کوچک و بزرگ را مخمل پاشی کرد.
دستگاه مخمل پاش الکتروسیس مزایای بسیاری نسبت به سایر دستگاه های مخمل پاشی دارد که، قابلیت تعویض سریع ظرف پودر مخمل، وزن کم، امکان استفاده از پودرهای استفاده شده و بازدهی بالا برخی از این مزیت ها میباشند.

۱- گارانتی دو ساله مدارات الکترونیکی و پشتیبانی تا پنج سال
۲- خدمات فوری
۳- بازدهی بالا
۴- امکان بکار گیری ظروف با اشکال مختلف برای کاربردهای خاص
۵- بدلیل داشتن حفاظت پارچه را نمیسوزاند
۶- تعویض سریع ظرف پودر برای تنوع رنگ
۷- قابلیت کنترل قدرت خروجی برای پوشش بهتر
۸- امکان بکارگیری مجدد از پودرهای استفاده شده
۹ – سبک و قابل حمل
۱۰ – کم مصرف

 تلفن مشاوره : 02156573155
شماره همراه : 09127692842 |09378520929 09356458299 |09359495590

فرایند مخمل پاشی

فرایند کار دستگاه مخمل پاش، شامل قرار گرفتن یک لایه برجسته از الیاف مخمل بر روی اجسام است به این صورت که:

تصاویر دستگاه

مخمل پاش
فانتاکروم

دستگاه مخمل پاش

کلام آخر

مخمل پاش همانگونه که گفته شد شما می توانید با استفاده از این وسیله فوق العاده کاربرد با انواع پودر مخمل ایرانی و ترکیه ای که البته جنس های مختلف دارند، برای بسیاری از تجهیزات و پروژه های خاص مورد استفاده قرار دهید و کیفیت را به بهترین شکل ممکن در نظر بگیرید. در بین رنگ های پودر مخمل شما می توانید تنوع بالایی را مشاهده کنید.

چنانچه شما به بسیاری از تک دوزی های لباس توجه کرده باشید خواهید توانست با کاربرد انواع پودر مخمل نیز آگاه باشید؛ چرا که این پودرها به واسطه دستگاه کاربردی خود این قدرت را دارند که به راحتی به صورت کاملا عالی لباس را تزئین کرده و مورد استفاده قرار دهند و این نکته را به خاطر داشته باشید که همیشه خرید آنلاین و اینترنتی می توانید بهترین به حساب آید. با خرید این دستگاه و پودرهای مختلف آن مانند ایرانی و ترکیه ای شما میتوانید استفاده ای مقرون به صرفه را تجربه کنید.

ir.linkedin.com › ابکاری-فانتاکرو…نتایج وبابکاری فانتاکروم دستگاه مخمل پاش – ۰۹۱۲۷۶۹۲۸۴۲-۰۲۱۵۶۵۷۳۱۵۵ …Iran · 09127692842-02156573155 · شهرام حاتمی: چسب مخمل ۰۹۱۲۷۶۹۲۸۴۲ پودرمخمل۰۲۱۵۶۵۷۳۱۵۵ ایلیاکروم۰۹۱۲۷۶۹۲۸۴۲۳۲ فانتاکروم۰۹۳۷۸۵۲۰۹۲۹ دView ابکاری فانتاکروم دستگاه مخمل پاش’s profile on LinkedIn, the world’s largest professional community. ابکاری فانتاکروم