دستگاه فانتا کروم چیست؟

فانتاکروم جدیدترین استاندارد پاششی و جایگزین روش های آبکاری سنتی است، که ۲۵ سال پیش توسط پیک کارلو ایتالیایی وارد دنیای صنعت شد و تعریف جدیدی از آبکاری کروم را ارائه نمود، گروه مهندسی ایلیا کروم از سال ۸۸ اقدام به ساخت و تولید دستگاه فانتاکروم تک اپراتور، فانتاکروم دو اپراتور، دستگاه فانتا کروم خانگی و فانتاکروم کابین دار کرد و توانست به واسطه کیفیت و خدمات بالا جایگاه ویژه ای در میان فعالین صنعت بدست آورد در متد آبکاری پاششی یا فانتاکروم، آبکاری توسط دستگاه فانتا کروم و با استفاده از مواد نانو انجام میگیرد که به دلیل طراحی و رابط کاربری ساده، مزایای بیشتر و هزینه کمتر نسبت به روش سنتی مورد توجه فعالین این صنعت قرار گرفته است، نکته دیگری که باعث محبوب شدن این روش آبکاری در میان صنعت گران شده است حذف محدودیت ها آبکاری سنتی در فانتاکروم بود، بطور مثال در روش آبکاری سنتی نمیتوان سطوح با طول و عرض زیاد را آبکاری کرد اما دستگاه فانتاکروم در کمتر از چند دقیقه تمامی سطوح با اندازه های مختلف به بهترین کمیفیت آبکاری میکند.


فانتاکروم چیست و روش کار دستگاه فانتا کروم به چه صورت میباشد؟

هیچ محدویتی برای آبکاری با فانتاکروم اجسام وجود ندارد درواقع  یکی از دیگر محاسن بزرگ روش فانتا کروم در این است که میتوان به سادگی هر شئ را به شرح ذیل  آبکاری نمود : فلزات ، پلاستیک ، مبلمان وچوب ، شیشه وبلور ، پلی استر ، رزین ، سفال و غیره…. در پکیجهای فانتاکروم ایلیاکروم، هر آنچه شما برای آبکاری با فانتاکروم نیاز دارید ، وجود دارد. در ادامه این مطلب با روش کار این سیستم آشنا میشوید.


فانتاکروم

شاید فقط نام فانتاکروم را شنیده باشید، اما اگر در اینترنت جستجو کرده باشید، مطالب زیبادی را درمورد آن خواهید دید.فانتاکروم در اصل نام یک روش نوین آبکاری است که به تازگی در صنعت ایجاد شده است. از آنجایی که همیشه ما به دنبال بهبود وضعیت دستگاه ها و روش های آبکاری بوده ایم ، اینبار  را به شما معرفی میکنیم. این دستگاه خلاقانه به شما امکان این را میدهد که توانایی آبکاری کروم را روی تمام سطوح داشته باشید.

سوال این است : 

آبکاری با دستگاه فانتا کروم چه تفاوتی با روش قدیمی آبکاری کروم دارد ؟

در این روش با استفاده از دستگاه فانتاکروم، لایه پوششی کروم که از مواد خاص و درجه یک تشکیل شده، با تکنولوژی خاصی بر روی اجسام پاشیده میشود و برای همیشه تثبیت شده و با دوام بالا سطحی آبکاری شده درست مانند آبکاری های قدیمی را ایجاد میکند.در این روش آبکاری کروم، فضای بسیار کمتر، هزینه به صرف تر، زمان کمتر و تنوع رنگ و اجسام قابل آبکاری را خوهید داشت. این مزایا در روش قدیمی آبکاری کروم وجود نداشت. از محاسن دیگر این روش این است که هرفردی با خرید دستگاه فانتاکروم و آموزش چند ساعته میتواند وارد این صنعت پرسود شود و کسب و کار خود را راه اندازی کند.

در ادامه با روش کار دستگاه فانتا کروم و انواع آن آشنا خواهید شد :پوشش های مکمل همیشه و از دیرباز در صنعت کاربرد فراوان داشته اند. کاربردهایی جهت محافظت از سطوح یا زیباسازی آنها. از مهمترین این پوشش ها ، پوشش کروم میباشد. آبکاری کروم سالهاست که جز روشهای لوکس و زیبا برای پوشش اجسام میباشد. این نوع پوشش ، زیبایی خاصی به اجسام میدهد و خواص ضد زنگ و خوردگی آن نیز به دوام اجسام کمک میکند. ابکاری کروم از دیرباز جز صنایع پوششی در ایران بوده است.

مشکلات روش آبکاری کروم به شیوه قدیم

در روشهای قدیمی آبکاری کروم، مشکلات فراوانی وجود داشت. مشکلاتی از قبیل :

  • زمان طولانی برای این کار لازم بود
  • مواد سمی و مشل زا بودند
  • هزینه های راه اندازی این کار بسیار بالا بود
  • فضای زیادی برای این کار لازم بود
  • روی هر سطحی امکان این کار وجود نداشت
  • هزینه های مواد و فلز کروم بسیار بالا بود
  • نیاز به تجربه بالا و سالها کار در این زمینه بود

راه حلی مدرن و خلاقانه برای آبکاری کروم با روشی جدید به نام فانتاکرومدر این روش با استفاده از دستگاه فانتاکروم، لایه پوششی کروم که از مواد خاص و درجه یک تشکیل شده، با تکنولوژی خاصی بر روی اجسام پاشیده میشود و برای همیشه تثبیت شده و با دوام بالا سطحی آبکاری شده درست مانند آبکاری های قدیمی را ایجاد میکند.در این روش آبکاری کروم، فضای بسیار کمتر، هزینه به صرف تر، زمان کمتر و تنوع رنگ و اجسام قابل آبکاری را خوهید داشت. این مزایا در روش قدیمی آبکاری کروم وجود نداشت. از محاسن دیگر این روش این است که هرفردی با خرید دستگاه فانتاکروم و آموزش چند ساعته میتواند وارد این صنعت پرسود شود و کسب و کار خود را راه اندازی کند.

قابلیت های فانتاکروم

 آبکاری با روش فانتاکروم میتواند قابلیت های زیادی را در اختیار شما قراردهد. اصولا ابکاری با دستگاه فانتاکروم بر روی تمامی سطوح و اجسام قابل اجرا است. سطوحی از قبیل چوب، شیشه، پلاستیک، فیبرهای کربن، چاپ سه بعدی، تمامی فلزات و حتی روی سیب ، با موفقیت اجرا شده است. با استفاده از روش پاششی جدید کروم با دستگاه فانتاکروم ، میتوان سطحی مثل آیینه را روی تمامی سطوح ایجاد کرد.

Ihttp://www.newfantachrome.it/video/

دستگاه فانتاکروم ایتالیایی

Newfantachrome

FANTACHROME بین المللی جدید dato un nuovo importantato alla parola cromatura ، من محصول را برای شما ارائه می دهم و از طرف دیگر مشتری های خود را دنبال می کنم. این سیستم جدید rivoluzionario della جدید FANTACHROME بین المللی può essere Applato su ogni superficie، مواد o oggetto di qualsiasi dimensione. Diffileate delle imitazioni، noi vi garantiremo semper l’autenticità dei nostri prodotti. Siamo gli inventori dei sistemi New Fantachrome. E ‘l’imitazione più vicina a oro، bronzo، rame.

Guadagna con Newfantachrome

کسب درآمد-با-newfantachrome
IMG_4718

Fantachrome 100٪ riflessione

با استفاده از Rivoluzionario sistema di rivestimento NEW FANTACHROME ™ ، تولید cromata unit finitura “a specchio” su qualsiasi tipo di superficie. NEW FANTACHROME un è un rivestimento کاما پایه.

IMG_0019

Suparchrome 90٪ riflessione

Suparchrome è una vernice ، برنامه کاربردی استفاده از اسپیرزو را با استفاده از استاندارد استاندارد تپانچه ، che permette di ottenere una finitura simil cromo con un valore di riflessione pari a circa il 90٪. Si può Applare su qualsiasi superficie verniciabile ed ha caratteristiche di alta resistenza all’abrasione ed agli agenti atmosferici.

ضد_سوپا

ضد رسوب

ضد انعطاف پذیر Nuovissimo dalla New Fantachrome International (ایتالیا) ، عطاری در carena e linea di galleggiamento. L’Antifouling Fanta Boats ha Brantantemente superato i test di prova eseguiti. قایق های فانتزی L’Antifouling در confezioni e coli varieribile.

IMG_1391 (1024x768)

یخ و سه بعدی

ICE (ghiaccio) e 3 D Sono spettacolari effetti di finitura assolutamente unici. Sono ottenuti اعمال برنامه های کاربردی خاص همه خوب و دلپذیر پردازش در مرحله نهایی (dopo anche il trasparente finale) ottenendo l’effetto ghiaccio quando il prodotto viene Applato a spruzzo o 3D se aplikato a mano. استاندارد Funziona sia su Suparchrome، Fantachrome e su altre vernici.

IMG_1583

Applicazioni su Legno

Applicazioni anche su legno

IMG_2158

Applicazioni su vetro e سرامیک

Applicazioni anche su vetro e سرامیک

SRL جدید FANTACHROME

FANTACHROME بین المللی جدید dato un nuovo importantato alla parola cromatura ، من محصول را برای شما ارائه می دهم و از طرف دیگر مشتری های خود را دنبال می کنم.

کسب درآمد-با-newfantachrome

CONTATTI

گالری ویدئو

گالری دیدئو

کپی رایت 2015 – 2020 Viale JF Kennedy 154/156 – 10040 Leinì – (تورینو) ایتالیا – CF / P.IVA 08552120019 – CS 12.000 € REA 98254 سیاست حفظ حریم خصوصی